Architektura

5. srpna 2012 v 21:34 | Amálie |  MŽIKY OKA
V sobotu jsem se svou druhou (a především drahou) polovinou navštívila Olomouc. Po příjezdu jsme se zašli podívat do tamní zologické zahrady, kde mě překvapilo, do jaké blízkosti se dá ke zvířatům dostat, což mi do jisté míry usnadnilo fotografování a druhou příjemnou stránkou byla možnost si zvířata pohladit. Ani by mě nenapadlo, že některá z nich vzhledem k faktu, jak jsou jinak ve volné přírodě plachá, přijdou tak blízko k nám, k lidem, které neznají.

Po návštěvě ZOO jsme si koupili točenou zmrzlinu a vydali se na prohlídku nedaleké baziliky s velmi zdobeným interiérem, kde, myslím, nebylo možné fotit, takže jsem ji zvěčnila pouze zvenčí. Samozřejmě i my jsme si hráli na fotomodely, ale tyto fotky tady dávat nebudu.

Naše sobotní cestování jsme zakočili v centru města s historickými stavbami a orlojem. Ve městě jsme se zdrželi kvůli nedostatku času pouze pár minut, během kterých bylo mou snahou nafotit toho co nejvíce. Minuty bohužel uběhly nemilosrdně rychle a my jsme museli utíkat na tramvaj a následně čekat na vlak. Tak ve zkratce vypadal náš příjemný sobotní výlet.Vypadá to trochu jako padající město, protože nemám stativ, a tak mi nezbývalo, než fotit "od ruky".Bazilika focená z kymácející se věže za svěžího deště.


Další fotky z výletu se tady pravděpodobně objeví v příštím článku.
 


Komentáře

1 Vzorové domy Vzorové domy | Web | 27. května 2014 v 13:49 | Reagovat

Naše sobotní cestování jsme zakočili v centru města s historickými stavbami a orlojem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama