Kam vede cesta...

15. července 2012 v 20:24 | Amálie |  MŽIKY OKA
Jsem částečně velmi, velmi nerada za další fotografický příspěvek, protože bych mnohem, mnohem raději napsala nějaký článek, kterého se stále nemůžu nejen kvůli časovému vytížení dočkat, ale vlastně i ráda, že můžu někoho či sebe, doufám, potěšit novým příspěvkem.

Tento nápad vznikl myslím někdy v době, kdy jsem realizovala minulé "polní" fotky. Když se na fotku podívám, jakoby mi ta čára uprostřed připomínala linii života - "nyní jsem v určitém bodě" - která znázorňuje budoucnost a končí Bůh ví kde. V neurčitu. Možná by to mohlo být i o hledání sebe sama. Ty praskliny také vypadají jako určité životní trhliny v minulosti a současnosti - překážky, duševní nestabilita, jenž postupně s roustoucím věkem pomíjejí...

Zpětně si říkám, že mě mohlo napadnnout zvýšit hodnotu ISA během fotografování, ale to by na mě dnes vzhledem k bolestem hlavy bylo příliš složité dělat několik věcí najednou. A do toho ještě dávat pozor, jestli z některé strany nejede auto.Čím více vypisuju své nápady, tím více vás okrádám o vaše vlastní. Proto odkládám péro a nechám vás v klidu (a míru) přemýšlet.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama