Duben 2012

Romantické výcvaky

7. dubna 2012 v 18:39 | Amálie |  MŽIKY OKA
Inspirací mi byl Deviantart a také to, že se ve mně zase probudila chuť číst. První dvě fotky patří k těm zmíňovaným, samochválou opěvovaným v předešlému článku.
Sobotní optimismus

7. dubna 2012 v 18:30 | Amálie |  CO JE NOVÉHO POD ČEPCEM
Zdravím všechny bludičky, které zde zabloudily. Přišel duben a jak se zatím zdá, hrátkami s počasím nezklamal. Dnes ráno mě ale mile překvapil. Úsměvavé sluníčko mě už dlouho neprobudilo, škoda jen, že se tak brzy schovalo. Nicméně i přesto jsem ráda, že se ukázalo, čímž se mi samozřejmě mnohonásobně zlepšila nálada oproti včerejšímu zasmušilému dni.

U mě platí pravidlo, pokud mám dobrou náladu, měním se v kreativní bytost a snažím se toho náležitě využít. Najednou mě pohltí tolik nápadů, o kterých si jindy můžu nechat leda tak zdát. Znovu si musím připomenout, abych si je někam poznačila, dokud je mám uložené v paměti. Trochu se mi zastesklo po fotografování, a tak jsem oprášila svého neposlušného kamaráda a cvakla pár desítek snímků. S některými jsem, co se týká kompozice, celkem spokojená. Něco takového se mi opravdu dlouho nestalo.

Jako mnoho dalších jsem dnešního krásného dne využila k příjemné procházce tak trochu odstrčenými ulicemi v našem městě. Cestou jsme potkali překvapivě více psů než lidí. Převážně zatoulané chudáky, kteří buď sami ze zvědavosti opustili svůj domov, nebo byli donuceni odejít. Jediné, co mi trochu vadilo, byl vítr, který si pohrával s mými vlasy a já jsem se po návratu domů nestačila divit, jak vypadám. Stěží by mi někdo věřil, jakou práci jsem si dala s česáním před odchodem z domu. Myslím, že jsem se klidně mohla postavit jako živé strašidlo třeba do obilí. Určitě bych byla mnohem efektivnější než ta slaměná strašidýlka. Práce by to byla rozhodně zajímavá :-) Naštěstí se vítr nade mnou slitoval a alespoň sukni mi nechal na místě.

Přeju všem mnoho optimismu, protože s optimismem se žije mnohem lépe.