Co vás možna bude zajímat o mně či o blogu

17. března 2012 v 16:03 | Amálie |  AUTORKA & BLOG
Milí návštěvníci, blogeři či kdokoli jiný,
ráda bych vám tímto článkem trochu přiblížila, kdo jsem a proč jsem se rozhodla založit si blog. Osobně se považuji za zkušenou blogerku, z čeho vyplývá, že tento blog není můj první. Svůj první osobní blog jsem si založila ještě jako studentka jedné nejmenované střední školy, ale jak už to pravděpodobně ve většině případů blogerů mého tehdejšího věku bývá, blog zanikl, protože se nenaplnila moje naivní očekávání. Poté jsem si znova ještě několikrát založila blog. Až na pár výjimek jsou všechny již neexistující. Jejich zánik si vysvětluji počátečními nezkušenostmi se zacházením s blogem a se psaním článků, dlouhodobě nevyřešenými osobnímy problémy a posledním hřebíkem do hrobu bylo, když se o mém blogu dozvěděl někdo z mého okolí - právě na tomto faktu ztroskotal i můj poslední blog. Holt já si do jádra jen tak někým nahlížet nenechám. Obzvláště lidmi, kteří mě znají ve skutečnosti.


Proč mám blog?
Mám potřebu sdílet s někým to, co si myslím, kdo jsem, co dělám, co mě baví, a přitom nechci, aby to byl někdo, kdo mě zná osobně. I když se u článku neobjeví žádný komentář, přesto mám pocit, že si ho někdo přečetl či jednou přečte.

Zaměření blogu
Zatím jen na mé zájmy. Sama jsem zvědavá, jak se to tady bude dál vyvíjet.


Kdo si prohlédl můj profil, nemohl si nevšimnout, že je téměř nevyplněný, což byl záměr. Na některé vybrané otázky ať už profilu nebo co si myslím já, že by vás mohlo zajímat, se teď pokusím zodpovědět.

Původ jména, které používám na blogu
Podle mě se jedná o staročeské jméno, které se dnes moc často neužívá. Zkrátka se mi líbí. A když už jsme u něj, vytáhnu ze šuplíku ještě jednu hodně starou vzpomínku, kdy jsem jako středoškolačka stála u okéna v jídelně a paní kuchařka mi řekla, že mám vlasy jako víla Amálka. Koho by to nepotěšilo :D

Věk
Vzhledem k tomu, že jsem se narodila ještě za dob existence ČSR, je ze mě nyní cetka. Tedy můj věk má příponu cet

Zájmy
Řekla bych, že mé zájmy jsou vcelku různorodé. Mám ráda: psaní poezie i prózy, čtení, setkávání s přáteli, fotografování, filozofování, péče o lidi, móda, líčení - make-up, tvorba blogového designu, poslech hudby, procházky do přírody a když se mi chce, tak i ráda kreslím, i když výsledné dílo nemá s uměním nic společného.

Oblíbená kniha
Zatím jsem ji nenašla. Když přijde ta správná nálada, ráda si přečtu něco z beletrie či poezii.

Oblíbený film
Nejsem filmový maniak, tudíž ani znalec. Víc sleduju dokumenty a různé pořady. Z filmů mě teď napadá Mr. Bean, toho nikdy neodmítnu. Určitě by se našly i nějaké další.

Povaha
Introvert - občas s expresí extroverta, pokud je to nutné a taky tak trochu skrytý cholerik, což by do mě asi nikdo, kdo mě zná, neřekl. Převážně jsem jako klidná voda, kterou málo co vytočí k nepříčetnosti. Ale zázraky se opravdu dějí, tomu vskutku věřte!
 


Komentáře

1 Brabikate Brabikate | Web | 1. září 2012 v 14:22 | Reagovat

Děkuji za pěkný komentář na mém blogu. Prohlédla jsem ten tvůj a začetla se do několika článků. Připomínáš mi jednoho člověka, jednu téměř kouzelnou bytost, která mi až nepředstavitelně chybí...
Dávám si tento blog do záložky a ještě jednou děkuji.

2 Amálie Amálie | 2. září 2012 v 9:53 | Reagovat

A já děkuji za pěkný komentář tobě :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama